Ürün Sepetinize Eklendi !

Mutlu Patilerin Adresi

KÖPEK KURU MAMALARI

47 Ürün Bulundu
KÖPEK KURU MAMALARI

Kuru Köpek Maması Özellikleri

Kaliteli köpek maması içeriğinde sağlıklı, köpeğinizin ihtiyacı olan ve alması gereken içeriğe sahiptir. En iyi vitaminler, yüksek sindirilebilir doğal maddeler ve eser elementlerle ideal bir çeşitlilik patidelisi.com ‘da sizleri bekliyor. Kaliteli köpek mamaları ile bir köpeğin bütün özel ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Veteriner hekimler tarafından köpeklerin ağırlıkları ve gelişimleri dikkate alınarak hesaplanmış ve buna uygun şekilde köpek mamaları üretilmiştir. Köpek mamasının doğru miktarı nedir? Bu soru sıkça merak edilmekte ve bizlere yönlendirilmektedir. Özellikle yeni köpek sahiplenen ve köpeklerinin geçiş dönemi yaklaşan müşterilerimiz bu soruları bizlere sormaktadır. Öncelikle unutmayın ki, öneriler köpek miktarları normal kiloda bir köpek için geçerlidir. Köpeğin bireysel ihtiyaçları faaliyet ve metabolizma düzeyine göre değişiklik gösterebilir. Köpeğinizin ideal miktar maması biraz farklı olabilir ve bunu veterinerinize danışabilirsiniz. Bazen mama kilolu olan bir hayvan için önemli ölçüde daha az olabilir. Çok ince ve aktif hayvanlar daha çok verilebilir.

Köpek Maması Tüy Dökme Etkisi

Belirtelim ki, tüy dökümünün tamamen bitmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Fakat azaltılması mümkündür. Köpeklerin tüy dökmesi birkaç nedenden kaynaklı olabilir. Cinsinden mamaya, mevsimden deri hastalıklarına kadar pek çok nedene bağlı olabilir. Bu noktada ilk olarak bir hastalığa bağlı olup olmadığını öğrenmelisiniz. Eğer her hangi bir rahatsızlığı yoksa diğer durumları değerlendirmelisiniz. Eğer tüy dökümünün köpek maması ile ilgili olduğunu düşünüyorsanız patidelisi.com olarak sizlere sunduğumuz diğer köpek mamalarını inceleyebilirsiniz. Tüy dökümüne karşı köpek maması seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Besinsel içerik dışında köpek mamasının et ya da balık ağırlıklı olmasını tercih edebilirsiniz. Genellikle tavuk, ördek, hindi gibi kümes hayvanlı mamalar köpeklerde tüy dökümüne neden olabiliyor. Köpek mamasını somonlu ya da etli olarak değiştirerek tüy dökümünün azalmasını sağlayabilirsiniz. En iyi köpek maması sizler için patidelisi.com ‘da bulunmaktadır.

Yavru Köpek Maması

Sitemizde en çok satılan ürünlerden bir diğeri de kaliteli yavru köpek maması ürünüdür. Köpekler için büyüme süreci oldukça kritiktir ve hızlıdır. Enerji ve besleyici besin değerleri içeren sağlıklı gelişimlerini destekleyen en önemli ürün köpek mamalarıdır. Köpeklerde köpeklerin cinsine göre yavruluk dönemi, köpeğin ebatına göre değişkenlik göstermektedir. Küçük ırk yavru köpeklerde yaşamlarının ilk 10 ayı yavru olarak nitelendiriliyorlar. Orta ırk köpeklerde yavruluk dönemi 12 aya kadardır. Büyük ırk köpeklerde ise yavruluk dönemi 18 aya kadar çıkabilmektedir. Köpekler 6.haftalarına kadar muhakkak anne sütü ile beslenmelidir. 6.haftadan sonra yavru köpek mamalarına kademeli olarak geçilmeli ve alıştırılmalıdır. Bunların yanı sıra sitemizde köpek bakım ürünleri de bulunmaktadır. Yavru köpek bakım ürünlerini inceleyerek hemen satın alabilirsiniz. 

 

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et