Mutlu Patilerin Adresi
Telefonla Sipariş 08504417284

KEDİ ÖDÜLLERİ

Bu Kategoride 5 Ürün Bulundu

Kedi Ödülleri

İnsanlar çoğu zaman kedilerin eğitilemeyeceğini düşünür, çünkü kediler köpeklerle aynı eğitim metotları uygulandığında buna tepkisiz kalır. Kedilerin eğitimi köpeklere oranla daha zor olsa da kedi ödülleri ve uygun metotlarla kedi eğitimi de kolay hale gelmektedir.

Kedi eğitimdeki en iyi yollardan biri küçük dostunuzu anlayabilmektir. Kediler biraz daha sakinlerdir. Köpekler yapısı gereği eğitime daha meyillilerdir, kedilerin evcilleştirilmesinin en zor yanı inatçı ve söz dinlemeye meyilli olmamalarından kaynaklanmaktadır. Köpekler gibi tebrik ve dikkat için çalışmaya pek uygun değillerdir. Kedinizin hayır diyemeyeceği yiyeceklerle onu terbiye etmeli ve eğitimin ilk adımına bununla başlamalısınız. Kedi eğitimi sabır ve metanet isteyen bir olaydır.

Kedilere alışık olduğu lezzetler dışında sevdiği mamalar verildiğinde bunu ödül olarak kabul ederler. Kuru mamayla beslenen bir kediye eğitimindeki olumlu bir gelişme sonucunda veya yaramazlık yapmadığında verilen mamalar onları çok mutlu edecektir. Kedi üreticileri de kedilerin lezzetle mutlu olduklarını keşfedip ödül mamaları üretmişlerdir. Kedi ödülleri arasında, kedilerin sevdiği kurutulmuş lezzetler, pasta ya da krema şeklinde akışkan ürünler, tablet ya da yarı yumuşak şekilli ürünler bulunmaktadır. Kedinizin sevdiği lezzeti deneme yanılma yolu ile belirleyebilirsiniz. Ödül mamaları dışında kedileri gezdirmek ve onlara olan sevginizi göstermeniz de onları en mutlu eden ödüllerden olacaktır.

Kedinizi Ne Zaman Ödüllendirmelisiniz

Kedi ödül mamalarını uygulamak istediğiniz eğitime verdiği olumlu tepkiler verdiği zamanlarda verebilirsiniz. Yaratılışlarından dolayı tuvalet eğitimi olan kedilerimize, küçük yaşlardan başlayarak tuvaletini yaptığında ödül maması vererek eğitim sürecini sıfırdan başlatabilirsiniz. Veya kediniz yastıkları tırmalamayı çok seviyorsa bundan vazgeçirmek için ödül maması ile bu eylemi gerçekleştirmemesi için onu alıştırabilirsiniz.

Ödül maması sadece kedinizin kötü alışkanlıkları yenmesi ve istediğiniz eğitimi verebilmek için değildir. Ürünlerin içerisindeki besleyici ve leziz tatları ile kedinizin beslenmesinde diğer mamalar gibi yararlıdır. Mamadan sonra ek olarak ödül mamaları ile besleyebilirsiniz küçük dostunuzla aranızdaki bağın güçlendiğini göreceksiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et